استودیوی مونا لیزا به سرآشپزها کمک می کند تا طرح های سه بعدی با شکلات ایجاد کنند

چکیده کوتاه مطلب

این فن آوری طراحی شکلات این قابلیت را برای سرآشپزها ایجاد می کند تا بتوانند خلاقیت های هنری خود را ایجاد کرده و آنها را به سرعت طراحی و تولید کنند
راهنمای مقاله

گروه Barry Callebaut از طریق برند جهانی خود موسوم به مونالیزا ، دستگاه چاپ سه بعدی شکلات خود را در مقیاس جهانی راه اندازی کرده اند.این فن آوری تولید و طراحی شکلات ، این قابلیت را برای سرآشپزها ایجاد می کند تا بتوانند خلاقیت های هنری خود را ایجاد کرده و آنها را به سرعت و با قیمت مناسب طراحی و تولید کنند ، هر چقدر هم که طرحشان پیچیده یا خاص باشد.

برای شروع سرآشپز شیرینی (جوردی روکا) “گل دو کاکائو” را ایجاد کرد ، که نمایانگر دانه کاکائو است که از طریق تماس با شکلات داغ مانند گل باز می شود.

استودیوی سه بعدی مونا لیزا مجهز به فناوری دقیق و نوآورانه است که می تواند هزاران قطعه شکلات را همزمان چاپ کند و در عین حال ظاهری دست ساز را نیز حفظ کند.سرآشپزها و مشتریان می توانند قبل از اینکه تیمی از طراحان محصول را به نمونه ای سه بعدی تبدیل کنند ، نمونه اولیه آن را با طراحی ، شکل و اندازه های منحصر به فرد ایجاد می کنند.پس از تصویب نمونه اولیه ، محصول نهایی می تواند به سرعت به صورت سه بعدی تولید شود.

از این خلاقیت می توان برای دسرها ، شیرینی ها و نوشیدنی های گرم استفاده کرد.این سرویس برای اولین بار در هتل ها و رستوران ها در کشورهای خاص اروپا ارائه می شود.اولین مشتری استودیوی سه بعدی مونا لیزا  ، وان در والک هتل زنجیره ای در هلند بود.    

ads
ads
ads

موضوعات مجله

.

آخرین مطالب مجله

.
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد یا جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه مطلب
0