دلیل نیاز به مشاوره تغذیه

.

همه ما می‌دونیم که داشتن تغذیه سالم بخش مهمی از سبک زندگی سالمه که نقش اون با وجود ویروس کرونا و میزان استرسی که روزانه به خاطر مسائل مختلف بهمون وارد میشه پررنگ‌تر شده.

خب خیلی‌ها ممکنه بگن ما تغذیه سالم نداشتیم ولی همچنان سالم هستیم و سالم میمونیم.

در جواب به این دوستان عزیزانمون باید گفت که درسته الان سالمین ولی تضمینی وجود نداره که در آینده هم سالم باشین.

 چرا که طبق نظریه‌ای معروف میگه اگه دو خط موازی که روی هم قرار دارند رو در روز اول به اندازه‌ای یک میلی متر از هم دور کنی، هم چنان روی هم به نظر می‌رسند ولی اگه یه سال به همین میزان از هم دورشون کنی، بعد از یک سال 30 سانتی متر از هم فاصله گرفتند.

این جمله معروف به طور ملموس برای شما مشخص میکنه که اگه تغذیه سالم و به طور کلی سبک غذایی سالم نداشته باشین بعد از 50 سال چه اتفاقی براتون میفته.

مشاوره تغذیه به روش سنتی معمولاً در کلینیک‌های مختلف ارائه می‌شد، اما حالا مطبخ‌یار با بهره‌گیری از پزشکان متخصص و مجرب در زمینه تغذیه این خدمات ارزشمند رو به صورت آنلاین ارائه میده.

 در مطبخ‌یار شما می‌تونید تنها با یک کلیک و با صحبت کردن 15 دقیقه به صورت رایگان با مشاور تغذیه مورد نظر خود به صحبت بپردازید، که البته امیدواریم در همین 15 دقیقه مشکلتون حل بشه.

این روش میتونه جایگزین مناسبی برای شما باشه و میتونید به وسیله اون به جای جستجو، آزمون و خطای روش‌های گوناگون و بی نتیجه، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

متخصصین تغذیه مطبخ‌یار

.
دکتر مینا بیت اللهی

کد نظام پزشکی:

ت 6894

 کارشناس ارشد علوم تغذیه، رژیم درمان تخصصی حوزه دیابت

 

دکتر مینا بیت اللهی
دکتر مهتاب السادات طباطبایی

کدنظام پزشکی:

ت 6877

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

 

دکتر مهتاب السادات طباطبایی
دکتر لیدا رامین

کد نظام پزشکی:

ن پ 932

متخصص در زمینه لاغری، چاقی، رژیم ویژه بارداری و رژیم شیردهی

 

دکتر لیدا رامین

چرا پکیج های طلایی رژیمی مطبخ‌یار؟

.

پکیج های طلایی رژیمی مطبخ‌یار ویژگی‌های منحصر به فردی دارند که بعضیاشون رو براتون میگم:

 اول اینکه از شروع تا پایان زمان پکیج، دکترتون 4 چشمی مراقبتونه و تغییرات، پیشرفت ها و چالش های شما را به دقت بررسی میکنه.

دوم اینکه شما میتونید به صورت تلفنی با دکترتون صحبت کنید و باهاشون به مشاوره بپردازید.

سوم اینکه این پکیج‌های طلایی یک رژیم یا یک مشاوره تنها نیست، حین اجرای پکیج برای شما کلاس های آنلاینی برگزار میشه که می‌تونید با شرکت در اونها دانش تغذیه خودتون رو بالاتر ببرید.

چهارم اینکه قبل از انتخاب پکیج میتونید مشاوره رایگان دریافت کنید که اصن ببینید پکیج مورد نظر به دردتون میخوره یا نه؟

تیم تغذیه مطبخ‌یار اکیدا توصیه می‌کنه قبل از انتخاب پکیج، مشاوره رایگان دریافت کنید چرا که شاید پکیج به دردتون نخوره، و ما نمیخواهیم پکیجی که به دردتون نمیخوره رو انتخاب کنید.

پنجم اینکه ما پکیج طلایی یونیک خودمون رو ضمانت می‌کنیم به طوری که اگر شما به اهداف رژیمیتون نرسیدین، کل مبلغ پکیج به شما برگردونده میشه.

ششم اینکه شما می‌تونید پکیج‌رو دریافت نکنید و فقط در کلاس های آموزش تغذیه شرکت کنید.(از طریق بخش دوره‌های آموزشی اقدام کنید)

هفتم اینکه امکان پرداخت اقساطی پکیج وجود داره که دیگه نمیدونیم کجای دنیا بتونید به این حجم از امکانات دسترسی پیدا کنید.

آخرین پکیج‌های طلایی رژیمی

.

آخرین کلاس‌های آموزش تغذیه

.
0